OBÓZ W LIDZBARKU!!!

OBÓZ W LIDZBARKU – 13 -20 lipca 2019 r.

OŚRODEK DANUSIA II: http://osrodekdanusia.pl/

ZBIÓRKA: Godzina - 8.45 (13 lipca br., sobota), powrót 20 lipca w godzinach wieczornych.

Miejsce – parking przy Unii. Wyjazd autokarami.

Lista rzeczy do zabrania:

1.Pasta i szczoteczka do zębów, mydło w płynie+ szampon.

2. Dwa ręczniki kąpielowe.

3. Ręcznik plażowy, kąpielówki.

4. Klapki basenowe

5.Rzeczy treningowe: sześć kompletów treningowych, klubowe koszulki niebieskie i szare oraz komplet meczowy z numerem, getry, ochraniacze, dres klubowy.

7. Bluza polarowa/softshell.

8. Kurtka wiatrowa, przeciwdeszczowa

9. Koszulki z krótkim rękawem, spodenki do chodzenia między treningami.

10. Gry planszowe.

11. Czapka z daszkiem.

12. Skarpetki, bielizna na każdy dzień.

13. Plecak lub worek – w sekretariacie do zakupu worki klubowe

14. PREPARAT NA KOMARY, BALSAM Z FILTREM UV

15. BUTY: KORKI, HALÓWKI LUB TURFY ORAZ WYGODNE ADIDASY

16. KTO MA PROSIMY O ZABRANIE ZEGARKÓW - ZWYKŁE NAJPROSTSZE. SPRAWDZA SIĘ SPAKOWANIE DZIECIOM OSOBNO RZECZY NA KAŻDY DZIEŃ - W OSOBNYCH SIATKACH. ZALECANA LISTA RZECZY JAKĄ DZIECI ZABRAŁY - ZEBY WIEDZIAŁY CO MAJĄ ZE SOBĄ. PROSIMY PAKOWAĆ DZIECI W ICH OBECNOŚCI - UŁATWI TO SPAKOWANIE W DROGĘ POWROTNĄ I DZIECI BĘDĄ WIEDZIAŁY CO GDZIE MAJĄ.

Przypominamy o niezabieraniu przez dzieci telefonów komórkowych! Klub nie ponosi odpowiedzialności za zgubione, wartościowe rzeczy elektroniczne. Jest możliwość kontaktu
z chłopcami po kolacji za pośrednictwem telefonu trenera.

Zakwaterowanie w domkach 6-osobowych. Kąpiele w pobliskim jeziorze pod okiem ratownika.

Proszę o zabranie legitymacji szkolnej! Wszystkie leki prosimy przekazać do TRENERÓW -
TRENER PAWEŁ KORALEWSKI/MIROSŁAW WÓDKOWSKI

Braki w rzeczach klubowych można uzupełniać do piątku w Sekretariacie Klubu.

Rodzice będą otrzymywać codziennie relację z obozu w krótkiej formie opisowej publikowane na uniaswarzedz2008-09.futbolowo.pl i profilu na Facebooku.